Afyonkarahisar Gömü Belediyesi İşçi Alımı

Afyonkarahisar Gömü Belediyesi İşçi Alımı

Afyon Gömü Belediyesi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 06 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir.

KPSS şartı aranmayan ilanda Gömü Belediyesine Çaycı İşçisi alınacak olup başvuracak adaylar arasından noter huzurunda kura çekimi yapılarak işçi alımı gerçekleşecektir.

Başvuracak adaylar Afyon Gömü Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 06 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Afyonkarahisar iş ilanları kariyer.

Çaycı İşçisi 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003570746 numarası ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 06 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracaklar kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 09 Şubat 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11:00 arasında Afyon Gömü Belediye Başkanlığında gerçekleşecektir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundalar.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.