AfyonKarahisar İş İlanları Kariyer 93 Personel Alımı

AfyonKarahisar İş İlanları Kariyer 93 Personel Alımı

İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu AfyonKarahisar İşkur İş İlanlarını firma ve Özel Sektör İlanlarını Sizler için için toparladık Aşağıda firma İş İlanlarına Ulaşabilirsiniz.

İş İlanları Kariyer Olarak Siz Takipçilerimize Türkiyeyi İl İl İşçi Alımı Yapan Kamu özel sektör İlanlarını Elimizden Geldiğince En Hızlı ve Anlaşılır bir şekilde Ulaştırmaya Çalışıyoruz.

Aşağıda AfyonKarahisar İl ve ilçelerinde Alımları devam eden İşkur İşçi İlanları ve Alım Şartlarını bulabilir ve uygun olduğunuz ilanlara İşkur İş İlan Numarası Başvuruda Bulunabilirsiniz.

AfyonKarahisar İş İlanları Elif Mantar Hayvancılık Gıda Tarım Mobilyada Beden İşçisi (Genel) Olarak Çalıştırılmak Üzere Bay Bayan  40 İşçi Alınacaktır.  Adayların İlköğterim mezunu olması gerekmektedir. Adayların İş İlan No (00003660633) ile İşkur İnternet Sitesi Üzerinden Yapılacaktır.

AfyonKarahisar İş İlanları Kariyer Zorel Makina İmalat San. Tic. Ltd. Şti 4 İşçi alımı için İlköğretim Meuzunu olmak yeterlidir. Makine Parçası Birleştirme İşinde çalışsacak baya ve Bayan Adayların AfyonKarahisar İkamet ediyor olması ve 35 Yaşın Üzerinde Olmaması gerekmektedir . Adaylar İşkur Üzerinden (00003658854) İş İlan No İle 19 Nisan 2017 Tarihine Kadar Başvurmaları gerekmektedir.

AfyonKarahisar İşkur İlanları Bolvadin Tekstil Turizm de Satış Danışmanı Olarak Çalıştırlmak Üzere 4 Kişi Alınacaktır. İlköğretim Mezunu olmak Gerekmektedir.  Son Başvuru Tarihi 13 Nisan 2017 dir. Başvuruda Bulunacak Adayların İş İlan No (00003648240) Başvuruda Bulunmaları Gerekmektedir.

AfyonKarahisar İş İlanları Kariyer  Gamma Giyim ve Ev Tekstilinde Çalıştırılmak Üzere Beden İşçisi (Genel) Olarak 40 Kişi Alınacaktır. Mezuniyet Şartı Olmayan İşçi Alımına Okur – Yazar Olmak Yeterlidir. Son Başvuru Tarihi 13 Nisan 2017 Olan İşçi Alımı İlanına Adayların  İşkur  (00003650330) İş İlan No Başvuruda Bulunabilirler.

AfyonKarahisar İş İlanları Oruçoğlu Termalde Çalıştırılmak Üzere 5 Kişi Temizlik Görevlisi Olarak Alınacaktır. İlköğretim Mezunu Olmak  AfyonKarahisar İkamet Ediyor Olmak gerekmektedir. 13 Nisan 2017 Tarihinde Sona Erecek Başvuru İçin İş İlan No (00003646800) ile İşkur Sitesi Üzerinden Müracaat etmek Gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum