Afyonkarahisar Sandıklı SYDV Personel Alımı

Afyonkarahisar Sandıklı SYDV Personel Alımı

17 Mart 2016 Tarihinde SYDV Afyonkarahisar Sandıklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 1 Nisan 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Afyonkarahisar İli Sandıklı İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 17 Mart 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Başvurular internet ortamında online olarak 1 Nisan 2016 tarihine kadar, istenen evrakların kuruma teslimi ise 6 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecektir.

SYDV Afyonkarahisar Sandıklı Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alımı için: 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Siyasal Bilgiler Fakülteleri ve Hukuk Fakültelerinin bölümlerin birinden mezun olmak. En az 3 (Üç) aydır Sandıklı Merkez, köy ve beldelerinde ikamet ediyor olmak, (Nüfus Müdürlüğünden alınacak belgedeki adres beyan tarihi esas alınacaktır.)

Adayların ayrıca Sosyal iletişim becerisine sahip olması şartı ilan metnine işlenmiş durumda. Başvuru süresi bittikten sonra alınacak personelin 5 (Beş) katı aday en yüksek puandan başlayarak sıralanarak mülakata çağrılacağı duyuruldu. Adaylar arasından yapılacak olan sınav sonucunda 1 asil, 1 yedek 2 (İki) aday belirlenerek asil ilse sözleşme imzalanacak. Adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘nın resmi internet sitesinden başvuru yaptıktan sonra, istenen belgeleri kuruma teslim etmeleri gereklidir. Ayrıca kurum tarafından yapılan açıklamaya göre 3. kişiler vasıtasıyla yapılan başvurular kabul edilmeyeceği bildirildi.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.