Ağrı 43 Kamu Personel Alımı Haziran 2017

Ağrı 43 Kamu Personel Alımı Haziran 2017

Ağrı 43 Memur alım ilanı 26 Mayıs 2017 de yayınladı. Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olması yeterlidir. Başvurular 29 Mayıs 2017 ile 03 Haziran 2017 de sona erecektir. Bir çok alanda alım yapılacağı üzere başvuru süresinden önce yapılması gerek.

Ağrı Belediyesi memur alımı haberi Devlet Personel Başkanlığı tarafından 26 Haziran 2017 de yayınladı. Alınacak personel dağılımı ve ilan aşağıda bulunan ilan kılavuzunda yer almaktadır.

Ağrı Belediye Başkanlığı 26 Mayıs 2017 de personel alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular 29 Mayıs 2017 ile 03 Haziran 2017 de sona erecektir.

Alınacak personel dağılımı şöyle: Elektrik Teknisyeni 1, Kaloriferci 1, Avukat 1, Ayniyat Memuru 1, İnşaat Mühendisi 2, Harita Mühendisi 1, Şehir Plancısı 1, İnşaat Teknikeri 2, Programcı 1, Kimyager 1, Zabıta Memuru 5, Veteriner Hekim 1, Memur 5, Ölçü Ayar Memuru 1, İtfaiye Eri 4 kişi olarak belirlenmiştir.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni 4, Bilgisayar İşletmeni 1, Muhasebeci 1, Mutemet 1, Sivil Savunma Uzmanı 1, Mimar 1 , Veznedar 2, Tahsildar 2, Evlendirme Memuru 1, Belediye Trafik Memuru 1 kişi olarak açıklanmıştır.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre alınacak personel sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracak adaylar Ağrı adresine istihdam edilecek olup çalışma ve başvuru adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar 03 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.