Ağrı Doğubeyazıt SYDV İşçi Alımı

Ağrı Doğubeyazıt SYDV İşçi Alımı

Ağrı Doğubeyazıt SYDV 9 Personel 19 Ekim 2016 da Alım İlanı Yayınladı. Ağrı Doğubeyazıt Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 9 kişi işçi alacak olup başvuru son 21 Ekim 2016 tarih olarak açıklanmıştır.

Ağrı Doğubeyazıt SYDV 9 Personel 19 Ekim 2016 da Alım İlanı Yayınladı. Ağrı Doğubeyazıt Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 9 kişi işçi alacak olup başvuru son 21 Ekim 2016 tarih olarak açıklanmıştır. Ağrı doğubeyazıt Kaymakamlığı 9 kişi işçi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı.

Ağrı İş İlanları Kariyer Müraacat edecek adaylarda 9 kişi işçi için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve okul düzeyi belirtilmediğinden bütün okul mezuniyetleri kabul ediliyor olarak düşünülmektedir. Okul düzeyi ile ilgili sorular için Vakıf Müdürü Mehmet Arvas ile görüşülecektir.

Başvuracak adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip, dezavantajlı gruplarla çalışabilecek.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış), Varsa Diploma Fotokopisi, Ağrı Doğubeyazıt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 9 işçi alımına başvuracak adaylar Ağrı Doğubeyazıt ikamet edecek olup son 21 Ekim 2016 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir. İşin Süresi Daimi (2 ay deneme süreli) olarak belirtilmiştir.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.