Ağrı İş İlanları Kariyer 20 Personel Alımı

Ağrı İş İlanları Kariyer 20 Personel Alımı

Ağrı İş İlanları Kariyer Bölümünden Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını İş-Kur Üzerinden Sizler için Bir Araya Getirdik. Yayımlanan İlanlara Göre 20 Kişi İstihdam Edilecektir. Okur yazar, ilköğretim, Ortaöğretim (Lise) Ön lisans ve Lisans Mezunları Başvura.

Sıralamış olduğumuz 20 Kişilik istihdamın şartları ayrı değerlendirmeye alınmakta olup İş-Kur başvurusu ilan numarası ile başvuruda buluna bileceklerdir.

Türkiye Elektrik İletim TEİAŞ 17 Bölge Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere Elektrik teknisyeni süreli çalışmak üzere 6 kişi alınacaktır. Alınacak personel lise ve dengi okul mezunu olması aynı zamanda liselerin ilgili elektrik tesisatları bölümlerinden mezun olma şartı aranmaktadır. Alınacak personel KPSS sınavlarından KPSSP94 sınav türünden en az 60 puan almış olması gerekmekte olup iş yeri adresi TEİAŞ 17 Bölge Müdürlüğü Ağrı Merkezdir. Adaylar iş ilan no: 00003654513 nolu ilana başvuru yapabileceklerdir.

TEİAŞ Türkiye Elektrik İletim 17 Bölge Müdürlüğüne Elektrik Teknikeri süreli çalışmak üzere 1 kişi alınacaktır. Adaylar Meslek Yüksek Okulu önlisans mezunu olma şartı aranmakta olup KPSS sınavlarından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan alma şartı aranmaktadır. Kamuya alınacak personel iş ilan no: 00003656781 numaralı ilana başvuruda bulunacaklardır.

Hak-Özerler İnş Gıda Ltd Şti Toptan Gıda Depolama Paz. İşinde çalıştırılmak üzere yük taşımacılığı yapacak 1 kişi şoför alımı ilanı. Başvuruda bulunacak adaylar en az ilköğretim mezunu olma şartının yanı sıra ikamet adresi Ağrı Merkez olarak bildirilmiştir. Adaylar 00003661113 ilan no ile başvuruda bulunabileceklerdir.

Aynı zamanda Hak-Özerler İnş Gıda Ltd Şti Toptan Gıda Depolama Paz. İşinde depolama bölümünde çalıştırılmak üzere 1 kişi istihdam edilecek olup mesleği pazarlamacı olma şartı aranmaktadır. En az ilköğretim mezunu olma şartının yanı sıra bay bayan elemanlar başvuruda bulanabilecek olup 00003661015 nolu ilana başvuruda bulana bilirler.

MNB Lojistikinş Ltd Şti İthalat İhracatta çalıştırılmak üzere Muhasebe meslek elemanı 1 kişi alınacak. Muhasebe ofisinde çalıştırılacak eleman en az lise veya dengi okul mezunu ve İngilizce bilme şartı aranmakta. Çalışma ofisi Ağrı/Doğubeyazıtte bulunmaktadır. Adaylar 00003628455 nolu ilana başvuruda buluna bileceklerdir.

Aslan Reklam işyerine montaj işinden anlayan deneyimli kaynakçı elemanı 1 kişi alınacaktır. Aslan reklam işinde çalışmak isteyen adaylar okur yazar olması yeterli olmakla birlikte bay bayan elamanlar başvuruda buluna bilecek olup iş yeri adresi Ağrı Merkezdir. Adaylar  00003648574 nolu ilana başvuruda buluna bilirler.

Ayrıca Aslan Reklam iş yerine Bilgisayar destekli reklam ve tasarım elemanı 1 kişi alınacak. Aslan reklam işyerinde çalışmak için adaylar en az lise ve dengi okul mezunu olma şartının yanı sıra Ağrı Merkez, Diyadin ilçesi, Doğubayazıt ilçesi, Eleşkirt ilçesi, Hamur ilçesi, Patnos ilçesi, Taşlıçay ilçesi ve Tutak ilçelerindeki adaylarda başvurabileceklerdir.

Mumet Gıda Temizlik Limited Şirketinde çalıştırılmak üzere beden işçisi alım ilanına göre 6 kişi alınacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar okur yazar olması yeterli olup bay ve bayan adayların başvuruları alınacak. Ayrıca ikamet adresi Ağrı Merkez olarak belirlenmiş olup 00003633346 nolu iş ilan numaraya başvuru yapa bileceklerdir.

Real Life Medikal Hizmetlerinde çalıştırılmak üzere beden işçisi alınacak olup 2 kişi olarak belirlenmiştir. İstihdam edilecek beden işçileri süreli olarak çalıştırılacak okur yazar olması yeterli görülmekte ve bay bayanlar başvuruda buluna bileceklerdir. Adaylar işkur ilan no 00003637457 numara ile başvuruda buluna bilirler. Tercihen ikamet adresleri Doğubeyazıttır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.