Ağrı Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Ağrı Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Ağrı Köylere Hizmet Götürme Birliği Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 5 kişi olarak açıklandı. Başvurular 11 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Ağrı Hamur Köylere Hizmet Götürme Birliği İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Kamyon Şoförü, 1 Kişi Ekskavatör, 1 kişi Loder Yükleyici ve 2 kişi Greyder olmak üzere toplam 5 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Hamur Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı 1 Kamyon Şoför alımı için şartlar: İlkokul mezunu olması, Adli sicil soruşturması olumlu olması, C ve E sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ağrı ili ve İlçelerinde ikamet ediyor olup bunu belgelendirmesi ve Erkek adaylar için askerlik yapmış yada muaf olması gerekmektedir.

Hamur Köylere Hizmet Götürme Birliği 2 Greyder, 1 Ekskavatör ve 1 Loder Yükleyici alımı için şartlar: İlkokul mezunu olması, Adli sicil soruşturması olumlu olması, G ve E sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ağrı ili ve İlçelerinde ikamet ediyor olup bunu belgelendirmesi, 2 Adet fotoğraf, Nüfus cüzdan fotokopisi, Greyder Ekskavatör ve Loder yükleyici Sertifikasına veya Ağır vasıta sertifikasına sahip olması ve Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf olması gerekmektedir.

Birlik bünyesinde alınacak 5 kişi Hamur ilçesi Köylere Götürme Birliği Başkanlığı Hamur Hükümet Konağına Şahsen başruru yapılacak olup Kat 3 Ağrı Adresine başvurmaları gerekmektedir. Başvuruda görüşülecek kişi Kerem Kaya (Birlik Müdürü) Başvurular 06 Ocak 2017 Başlamış olup 11 Ocak 2017 de son bulacaktır. Hamur işçi alımı için iletişim numarası 0472 451 25 55 olarak belirtilmiştir.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Ağrı iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Ağrıya istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. Başvuracak adaylar 11 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.