Ağrı Taşlıçay Belediyesi 5 İşçi Alımı

Ağrı Taşlıçay Belediyesi 5 İşçi Alımı

Ağrı Taşlıçay Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 5 kişi olarak açıklandı. Başvurular 15 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Ağrı Taşlıçay Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Forklift Operatörü, 2 kişi Fırıncı ustası (unlu Mamuller), 1 kişi Oto bakım onarımcısı (oto mekanikeri) ve 1 kişi kamyon Şoförü olmak üzere toplam 5 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Taşlıçay Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Forklift Operatörü İşçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. E ve G sınıfı sürücü ehliyetine sahip 2 yıl deneyim şart. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003499401 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 15 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Taşlıçay Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Kamyon Şoförü İşçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. E sınıfı sürücü belgesi ve 5 yıl deneyim gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003499332 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 15 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Taşlıçay Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Oto bakım Onarımcısı (oto mekanikeri) İşçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 1 yıl deneyim olması şart. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003499369 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 15 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Taşlıçay Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 2 kişi Fırıncı ustası Unlu Mamüller İşçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003499420 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 15 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 19 Aralık 2016 tarihinde Saat 14: 00 ile 15:00 de Taşlıçay Noterliğinde Yapılacak. 15 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Taşlıçay Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Ağrı Taşlıçay Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY (Terörle Mücadelede yaralanan) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 15 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Ağrı iş ilanalrı kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum