Ağrı Taşlıçay Kaymakamlığı Personel Alımı

Ağrı Taşlıçay Kaymakamlığı Personel Alımı

18 Mayıs 2016 Tarihinde SYDV Ağrı Taşlıçay Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 26 Mayıs 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Ağrı İli Taşlıçay İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak 3 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 26 Mayıs 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 31 Mayıs 2016 tarihine sona erecektir.

Ağrı Taşlıçay SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için: 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi lisans mezunları başvuru yapabilecektir. Müracaat tarihi itibari ile Taşlıçay İlçesinde en az 6 aydır ikamet ettiğine dair belge ile ibraz etmeli. Erkek adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Bilgisayar sertifikası sahibi olmak ve Word,Excel,PowerPoint vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyinde kullanabilmek, Kendini iyi ifade ediyor olması,sosyal iletişim becerisine sahip olmak, Müracaat sahipleri evraklarını elden teslim etmek zorundadır. ÖSYM tarafından yapılan geçerli 2014/2015 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve bunu Kurum onaylı KPSS P3 sonuç belgesi ile ispat etmek.

İstenen Belgeler: Evrak Alındı Belgesi (Taşlıçay SYDV tarafından verilecektir). T.C Kimlik kimlik Numansı üzerinde yazılı bulunan Nüfus cüzdan fotokopisi. Diploma veya Mezuniyet belgesi fotokopisi (Kazanmaları halinde aslı görevli memura ibraz edilecektir. 2014/2015 Kamu Personeli Seçme sınavında KPSS P3 sonuç belgesi (Kurum Onaylı olacaktır). Varsa Yüksek Lisans KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu alanı ile ilgili sertifikalar ve iş deneyim belgelerinin fotokopileri. (Aslı görevli memura ibraz edilecektir). 4 Adet Fotoğraf son 6 ay içerisinde çekilmiş olması ve bilgisayar ortamında doldurulacak 1 adeti başvuru formuna yapıştırılarak teslim edilmesi. Öz geçmiş (A4 kağıdının ön yüzünü geçmeyecek şekilde) Adayın Askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge. Sürücü belgesi fotokopisi (Aslı görevli memura ibraz edilecektir). Bilgisayar sertifikası fotokopisi (Aslı görevli memura ibraz edilecektir). Sağlık durum beyanı (Mülakatı kazanan adayların tam teşekkülü hastaneden rapor istenecektir). Adli sicil durum beyanı (Mülakatı kazanan kişinin adli sicil kaydı istenecektir.)

İlan hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için SYDV resmi internet sitesini ziyaret ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.