Ağrı Valiliği 96 İşçi Alımı

Ağrı Valiliği 96 İşçi Alımı

Ağrı Valiliği Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 96 kişi olarak açıklandı. Başvurular 14 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Ağrı Valiliği Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 96 kişi olarak açıklandı. Başvurular 14 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Ağrı Valiliği Patnos Kaymakamlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Kaloriferci ve Temzlik Elemanı olarak 96 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Ağrı Valiliği Patnos Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı Kaloriferci ve Temizlik Elemanı alımı için şartlar: İlköğretim mezunu, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununda İstenen Şartları Taşıması, Askerliğini yapmış veya muaf olması, İkamet belgesi ve Adli soruşturma sonucunda her hangi bir engel durumunun bulunmaması gerekmektedir.

Ağrı Valiliği Patnos Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı Kaloriferci ve Temizlik Elemanı alımı için gerekli  belgeler: Diploma veya Geçici mezuniyet belgesi, Nüfuz cüzdan fotokopisi, Askerlik durum belgesi, Adli sicil kaydı, 2 Adet fotoğraf ve Yerleşim yeri Belgesi olması gerekmektedir.

Başvuracak kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Ağrı iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Ağrı Valiliği Patnos Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların Başvuracak adaylar 09 Ocak 2017 ile 14 Ocak 2017 Tarihleri arasında şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.