Ağrı Yücekapı Belediyesi 3 Kamu İşçisi Alımı

Ağrı Yücekapı Belediyesi 3 Kamu İşçisi Alımı

Yücekapı Belediye Başkanlığı işçi alım ilanı 28 Temmuz 2017 Cuma tarihinde yayınlandı. Başvurular, 28 Temmuz 2017 Cuma tarihi itibariyle başlamış olup 7 Ağustos 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Traktör Bakım Onarımcısı alımı için adaylarda aranan

Yücekapı Belediye Başkanlığı 28 Temmuz 2017 Cuma tarihinde personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Traktör Bakım Onarımcısı olarak istihdam edileceği belirtildi.

 Başvuracak adaylar ilanda belirtilen iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri üzerinden başvurularını yapabilirler.

 İlana başvurmak için, 00003929650 iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesine veya Ağrı Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne 7 Ağustos 2017 Pazartesi tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

3 Traktör Bakım Onarımcısı alımı için adaylarda aranan şartlar: Adayların en fazla lise mezunu olup     “E” sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Milli Eğitim onaylı Traktör Bakım ve Onarım sertifikası adaylar için aranan şartlar arasındadır.

 İşe alımlar kura ile olup kura bilgileri şu şekilde verilmiştir: Ağrı / Yücekapı Belediye Başkanlığı 7 Ağustos 2017 tarihinde, saat 10.00 - 11.00 arasında yapılacaktır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.