Ağustos 2021 Lise Mezunu Astsubay Alımı JAMYO Başvuru Ekranı

Ağustos 2021 Lise Mezunu Astsubay Alımı JAMYO Başvuru Ekranı

2021 yılı Ağustos ayı 712 kadroya astsubay alımları için başvuru ekranı açıldı. Jandarma astsubay alımları başvuru süreci ve tüm şartları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Jandarma ASTSUBAY ALIMLARI lise mezunları için alınıyor. Astsubay alımları Ağustos ayı başvuruları kapsamında 712 kadro için başvuru ekranı açıldı. Bu haberimizde 2021 Jandarma Astsubay Meslek Yüksekokulu JAMYO astsubay alımlarına dair başvuruları ve tüm detayları bulabilirsiniz. İşte astsubay alımlarına dair tüm detaylar:

BAŞVURULAR NASIL OLACAK?

2021 yılı 712 kadro için astsubay alımları JSGA internet sitesinden yapılabilecek. JSGA Personel Temin’den adaylar astsubay alımları için online olarak iş ve işlemlerini kılavuzdaki direktiflere göre yapabileceklerdir. Başvuru son tarihi ise 8 Ağustos 2021 olarak belirtildi.

“Başvuru Ekranı” ve gerekli tüm detayların yer aldığı “başvuru kılavuzu” bağlantısına haberimizin en altından ulaşabilirsiniz.

jandarma.jpg

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

  • Astsubay alımlarına başvuru için;
  • T.C. vatandaşı olmak,
  • Lise veya lise dengi meslek okullarından mezun olmuş veya kayıt tarihine kadar mezun olacak durumda olmak veya denkliği MEB'ce onaylanmak kaydıyla yabancı ülke lise mezunu olmak gerekiyor.
  • 712 kadroya lise mezunu astsubay alımları için adayların düzeltilmemiş nüfus kaydına göre müracaat yapılan yılın Ocak ayının biri itibarıyla 21 yaşını bitirmemiş olması gerekiyor.
  • Diğer tüm şartlara ve detaylara aşağıdaki bağlantılardan erişim sağlayabilirsiniz.

JAMYO Başvuru: TIKLA HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/jamyo.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum