Ahiler Kalkınma Ajansı Personel Alacak

Ahiler Kalkınma Ajansı Personel Alacak

Devlet Personel Başkanlığı 31 Ekim 2017 de Ahiler Kalkınma Ajansı Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde adreslerine sözlü sınav ile 16 Memur alım ilanı yayınladı.

Ahiler kalkınma ajansı başlı bulunan Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde şehirlerine  11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır.

Başvuracak adaylar için sınava katılabilmek için başvuru belgelerini 20 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 günü saat 18:00’e kadar Ahiler Kalkınma Ajansı Cevher Dudayev Mahallesi Vatan Caddesi No: 42/1 50100 Merkez Nevşehir adresine elden teslim etmeleri veya son başvuru tarihine kadar ulaşmak kaydıyla posta veya kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

Adaylarda aranan şartlar: Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, ya da muaf olmak ya da son başvuru tarihi itibariyle en az bir yıl tecilli olduğunu belgelemek ve Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmaması şart. 4 yıllık Üniversitelerin ilan metninde belirtilen bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir. Uzman personel alımı için KPSS 80 puan şart diğerlerinde ise deneyim şartları aranmaktadır.

Ahiler Kalkınma Ajansı şehirlerine 16 kişi alacağını Devlet Personel Başkanlığınca açıkladı. Başvurular 20 Kasım 2017 de başlayacak olup 30 Kasım 2017 tarihi mesai bitimiyle sona erecektir. Başvuru için gerekli olan bilgiler ve elektronik ortamda iletilecek belge örnekleri şunlardır: T.C. Kimlik Numarası, KPSS, YDS veya diğer yabancı dil sonuç puanı, Diploma veya mezuniyet belgesi (Yabancı üniversitelerden alınmış olması halinde, YÖK onaylı denklik belgesinin de iletilmesi gerekmektedir.)

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.