Ahiler Kalkınma Ajansı Personel Alımı

Ahiler Kalkınma Ajansı Personel Alımı

Ahiler Kalkınma Ajansı Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde İlerinde İstihdam Edilmek Üzere 15 Uzman Personel ile 1 İç Denetçi Alımı İçin Personel Alım İlanı Yayınladı.

Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından yapılan açıklamaya göre 16 kişi (15 Uzman, 1 İç Denetçi) personel istihdam edileceği duyuruldu. Başvurular kuruma posta veya kargo ile yapılacağı açıklandı.

Uzman personel alımı için: Hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Matematik, Sosyoloji, Şehir ve Bölge Planlama Bölümleri ile Mühendislik Dalları mezunu olmak. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı (YDS ya da E-YDS) ya da Kamu Personel Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) İngilizce dilinden en az 70 (Yetmiş) puan almış olmak. Kamu Personeli Seçme Sınavından mezun oldukları öğrenim dalları itibariyle ilan metninde gösterilen ilgili puan türlerinden en az 80 (Seksen) puan almış olmak şartları yer almaktadır.

İç Denetçi alımı için: Hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Matematik, Sosyoloji, Şehir ve Bölge Planlama ile Mühendislik dallarından mezun olmak. Kamuda denetim elemanı olarak en az 10 yıl çalışmış olmak. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı (YDS ya da E-YDS) ya da Kamu Personel Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) İngilizce dilinden en az 70 (Yetmiş) puan almış olmak şartları vardır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.