Ahmetpaşa Belediyesi 4 İşçi Alımı

Ahmetpaşa Belediyesi 4 İşçi Alımı

Afyonkarahisar Belediye Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 4 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Afyonkarahisar Ahmetpaşa Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Beden işçisi ve 1 kişi Kepçe Operatörü olmak üzere 4 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Kepçe Operatörü 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, E ve G sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003551774 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Beden işçisi 3 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) ve Ortaokul (lise ve Dengi) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003551793 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 26 Ocak 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11:00 arasında Afyonkarahisar Ahmetpaşa Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Afyonkarahisar iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Afyonkarahisar Ahmetpaşa Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.