Aile Bakanlığı 1500 ASDEP Toplam 6000 Personel Alımı Unvan Dağılımı

Aile Bakanlığı 1500 ASDEP Toplam 6000 Personel Alımı Unvan Dağılımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık personel alımı müjdesini verdi. 1500 ASDEP personel alımı ile farklı unvanlarda toplam 6000 kadro açıklandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı için ASDEP ve diğer kadrolar için personel alımı müjdesi verildi. Bakan Derya Yanık Aile Bakanlığı bünyesinde 6000 kamu personel alımı yapılacağını açıkladı. İşte Aile Bakanlığı ASDEP ve diğer unvanlarda yeni personel alımı detayları.

derya-yanik.jpg

ASDEP Personel Alımı

Aile Bakanı Derya Yanık 6000 kadrodan 1500 kontenjanın ASDEP personel alımı için olacağı müjdesini paylaştı. İş İlanları Kariyer olarak daha önce gündeme getirdiğimiz ASDEP alımları olsun haberlerimizden sonra nihayet az da olsa beklenen kontenjanlar açıklandı.

asdep.jpg

4 Bin 500 Personel Alımı Unvanları

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı için 1500 ASDEP personeli alımı yanı sıra 4 bin 500 de diğer unvanlarda yeni kadrolar açıklandı. Bakanlık;

  • Meslek Uzmanı,
  • Avukat,
  • Bakım Personeli,
  • İdari Personel,
  • Sosyal Çalışması,
  • Çocuk Gelişimci,
  • Psikolog,
  • Sosyolog unvanlarında 4 bin 500 kadroya personel alacak.

6000 Kadro İhdası Yapıldı

Aile Bakanlığı, 6 bin personel alacak. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık tarafından yapılan açıklamada 6 bin personel alımı için kadro ihdasının gerçekleştiğini açıkladı. Aile Bakanlığı olarak bir seferde en büyük personel alımı istihdamı olacağını açıklayan Yanık, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ederek kadro ihtiyacının önemli ölçüde karşılandığını belirtti.

aile-bakanligi-personel-alimi.jpg

ASDEP Personel Alımı ile Toplam 6000 Kadroya Başvuru Ne Zaman?

Bakan Derya Yanık 6 bin personel alımı ile ilgili olarak sürecin başladığını ifade etti. Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde de yeni çalışma arkadaşlarımızla başlamayı ümit ediyoruz açıklamasında bulunuldu. İlana başvuru başladığında hemen bu yazımızda yer alacaktır.

Son olarak 5 Kasım'da gündeme getirdiğimiz ASDEP alımı gündem haberimiz!

25504.jpg

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
16 Yorum