Aile Bakanlığı En Az İlkokul 8 Personel Alımları

Aile Bakanlığı En Az İlkokul 8 Personel Alımları

Aile Bakanlığı tarafından İŞKUR kurum dışı ilanlar sayfasında yayınlanan ilana göre en az İlkokul mezunu 6 unvanda 8 personel alınacağı belirtilmektedir.

İŞKUR kurum dışı internet sayfasında yayınlanan ilana göre Aile Bakanlığına bağlı Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde görevlendirilmek 8 personel alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 27 Nisan 2021 tarihine kadar (27 Nisan dahil) yapabileceklerdir.

Başvuru şekli ve yeri

Adaylar kurum adresine (Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Bürosu) şahsen müracaat edeceklerdir.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler (2 personel)

Kadın olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Bartın merkezde ikamet ediyor olmak, 18 – 42 yaş arasında olmak, İŞKUR’a kayıtlı olmak, Herhangi bir kamu kurumunda en az 9 ay tecrübesi olmak.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler (1 personel)

Erkek olmak, En az İlkokul mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek, Bartın merkezde ikamet ediyor olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Tercihen bilgisayar kullanabiliyor olmak, İŞKUR’a kayıtlı olmak, Tercihen herhangi bir kamu kurumunda tecrübesi olmak.

Şoför için aranan nitelikler (1 personel)

Erkek olmak, Vardiya usulü çalışabilecek olmak, En az İlkokul mezunu olmak, SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek, Bartın merkezde ikamet ediyor olmak, 25 – 45 yaş arasında olmak, Tercihen bilgisayar kullanabiliyor olmak, İŞKUR’a kayıtlı olmak, En az 1 yıllık ehliyeti olmak.

Sosyal Hizmet Uzmanı için aranan nitelikler (2 personel)

4 yıllık sosyal hizmet bölümü mezunu olmak, Ehliyeti olmak ve aktif araç kullanabilmek, Bartın merkezde ikamet ediyor olmak, Aile danışmanlığı, oyun terapisi ve MEB veya Üniversite onaylı sertifikasına sahip olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak, Aktif bilgisayar kullanabiliyor olmak, İŞKUR’a kayıtlı olmak.

Psikolog için aranan nitelikler (1 personel)

4 yıllık Psikoloji bölümü mezunu olmak, Ehliyeti olmak ve aktif araç kullanabilmek, Bartın merkezde ikamet ediyor olmak, Aile danışmanlığı, oyun terapisi ve MEB veya Üniversite onaylı sertifikasına sahip olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak, Aktif bilgisayar kullanabiliyor olmak, Ehliyeti olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, Tercihen kamuda staj veya tecrübe sahibi olmak, İŞKUR’a kayıtlı olmak.

Büro İşçisi için aranan nitelikler (1 personel)

En az Lisans mezunu olmak, Ehliyeti olmak ve aktif araç kullanabilmek, Bartın merkezde ikamet ediyor olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak, Aktif bilgisayar kullanabiliyor olmak, İŞKUR’a kayıtlı olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.