Aile Bakanlığı En Az Okuryazar B Ehliyetli 17 Personel Alımı

Aile Bakanlığı En Az Okuryazar B Ehliyetli 17 Personel Alımı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR’da yayınlanan ilanlarda en az okuryazar olmak üzere B ehliyetli KPSS şartsız 17 Personel alımı yapılacağını açıkladı.

İŞKUR internet sitesinde yayınlanan ilanlarda 3 şehirde Aile Bakanlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyesinde görevlendirilmek üzere geçici kadroda en az okuryazar B ehliyetli KPSS şartsız vasıflı vasıfsız 17 personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Alınacak personellerin kurum, unvan ve sayı dağılımları

Elazığ İli Arıcak SYDV Temizlik İşçisi, Adana İli Yüreğir SYDV 10 Evde Yaşlı Bakım Elemanı ve Sakarya İli Erenler SYDV 1 Büro Memuru olarak kurumlar bünyesinde görevlendirileceklerdir.

Arıcak SYDV Adaylar için başvuru zamanı

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 5 Nisan 2021 tarihine kadar (5 Nisan dahil) başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum adresine (Arıcak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı) yapacaklardır.

Temizlik İşçisi için aranan nitelikler (6 personel)

Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak, Bayan olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, 3294 sayılı kanun kapsamında olmak, En az İlkokul veya Okuryazar belgesine sahip olmak (Geriatri bölümü mezunlarına öncelik hakkı tanınacaktır), Arıcak ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Arıcak SYDV Başvuru kılavuzu.

Yüreğir SYDV Adaylar için başvuru zamanı

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 31 Mart 2021 tarihine kadar (31 Mart dahil) başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum adresine (Atakent Mah. Fatih Cad. No:22 Yüreğir/Adana) yapacaklardır.

Evde Yaşlı Bakım Personeli için aranan nitelikler (10 personel)

2 kişi Şoför ve 1 kişi Berber olmak üzere toplam 10 personel alınacaktır, Üniversitelerin Hasta, Engelli ve Yaşlı bakım bölümleri ile bunlara denk bölümlerden mezun olmak, Tercihen Hasta, Engelli, Yaşlı evde bakım sertifikasına sahip olmak, Tercihen Hijyen belgesine sahip olmak, Son 6 ay içinde Yüreğir ilçesinde ikamet ediyor olmak, Şoför adaylar için en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve en az 5 yıl deneyime sahip olmak, Berber olarak alınacak aday için Ustalık belgesine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Yüreğir SYDV Başvuru kılavuzu.

Erenler SYDV Adaylar için başvuru zamanı

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 29 Mart 2021 tarihine kadar (29 Mart dahil) başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum e-posta adresine (erenler54sydv@hotmail.com) Özgeçmiş göndermek suretiyle Online olarak yapacaklardır.

Büro Memuru için aranan nitelikler (1 personel)

Büro yönetimi ve sekreterlik veya makine resim ve konstrüksiyon bölümü mezunu olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Adapazarı ya da Erenler ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Erenler SYDV Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.