Akbank Deneyimsiz Personel Alımı Yapacak! 39 İlan Yayımlandı

Akbank Deneyimsiz Personel Alımı Yapacak! 39 İlan Yayımlandı

Akbank deneyim şartı istenmeyen veya deneyim şartı istenen ilanlar olmak üzere Ocak 2021 itibarıyla 39 personel alımı ilanı yayımlandı. Akbank personel alımı başvurularına dair tüm detaylar haberimizde.

Akbank kariyer sayfasında toplam 39 iş ilanı yayımladı. 2021 Ocak ayı banka personeli alımları kapsamında Akbank deneyimli ve deneyimsiz iş ilanları için başvurular alınıyor. Bu haberimizde Akbank banka personeli alımlarına dair başvuru sürecini ve başvuru detaylarını bulabilirsiniz.

Akbank Personel Alımı Süreci

Akbank internet sitesi üzerinden banka personeli alımlarına başvuru yapabilmeniz için bireysel olarak internet üzerinden kayıt yapmanız gerekmektedir. Başvuru için Akbank’ın iş ilanları kariyer internet sitesi üzerinden kaydol seçeneği ile başvuru yapabilirsiniz. Ocak 2021 itibarıyla 39 farklı iş ilanına başvurular alınıyor.

Aşağıda örnek bir ilan detaylarını paylaşacağız. Sizler de başvuru ekranından tüm iş ilanlarına ulaşabilir ve kendinize uygun deneyimli, deneyimsiz, engelli personel alımı ve genel başvuru alanlarından gerekli başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Müşteri İletişim Yetkilisi Alımı Şartları

28 yaşını aşmamış, Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş adaylar başvuru yapabilir.

Görev Tanımı: Müşterilerin çağrılarını yanıtlar ve kalite standartlarına uygun olarak hizmet verir, Müşterilerin bankacılık işlemlerini gerçekleştirir, Müşterilerden gelen itiraz ve önerilere çözüm üretir, Kampanya ve ürünlerle ilgili bilgilendirir ve satışını yapar, Mevcut durumda uzaktan çalışma modeliyle çalışır.

Akbank Personel Alımı İlan Kontenjanları

Müşteri İletişim Yetkilisi, Deneyim Tasarımcısı, Birebir Bankacılık Yöneticisi, Yasal Raporlama Yöneticisi, Deneyimli Müfettiş, İş Analitiği Yöneticisi, İş Analisti / İş Mimarı, Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı, Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Veri Ambarı ve İş Zekası Analisti/ İş Mimarı, Entegrasyon Uygulamaları Yazılım Mimarı, Sistem Yönetimi Uzmanı, ASP.NET Yazılım Uzmanı, Veri ve İleri Analitik Teknolojileri Uzmanı alımı.

Devops Uzmanı Teknoloji Geliştirme ve Yazılım, Bulut Teknolojileri Mimarı, Tosla Yazılım Uzmanı, Hazine Ürünleri Satış Dealer, Değişim Yönetimi Yönetici Yardımcısı, Güvenlik Teknolojileri Operasyon Uzmanı, Analitik Yöneticisi, Likidite Yönetimi, Siber Güvenlik Takım Lideri, Yeni Ödeme Sistemleri Yöneticisi, Ürün Geliştirme, Bireysel Kredi Kartları Pazarlama Yöneticisi alımı.

Dijital Bankacılık, Kıdemli Oracle Veri Tabanı Yöneticisi, Deneyimli Yazılım Uzmanı, Değişim Yöneticisi, Veri Yönetişim Danışmanı, Direkt Bankacılık Operasyon Değişim Yöneticisi, Kart Operasyon Değişim Yöneticisi, Siber Güvenlik Analisti, Üye İşyeri Pazarlama Yönetici Yardımcısı alımları olmak üzere 39 farklı alanda iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum