AKBANK Farklı Unvanlarda Personel Alımları Açıklandı

AKBANK Farklı Unvanlarda Personel Alımları Açıklandı

AKBANK kariyer internet sitesinde yapılan açıklamalara göre 55 farklı unvanda personel alımları yapılacağı belirtiliyor. Eleman alımına ilişkin tüm detaylar haberimizde.

Kariyer AKBANK sitesinde yayınlanan personel alım ilanlarına göre farklı branşlarda görevlendirilmek üzere eleman alımları yapılacağı açıklandı.

Alınacak unvanlardan bazıları aşağıdaki gibidir

Digital İletişim Yöneticisi, Krediler Pazarlama Yöneticisi, Telekomünikasyon ve Eğitim Sstınalma Yöneticisi, Krkb Model Geliştirme Yöneticisi Yardımcısı, Çağrı Merkezi Uygulamaları Yazılım Uzmanı/Mimarı, Birebir Müşteri Uzmanı ve Pazarlama Yöneticisi olmak üzere personel alımı yapılacaktır.

Digital İletişim Yöneticisi için aranan kriterler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Dijital iletişim akışlarında 10 yıl tecrübesi olmak, Tercihen dijital ajans tecrübesine sahip ve Web analytics araçlarının kullanımına hakim olmak ve İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak gerekmektedir.

Krediler Pazarlama Yöneticisi için aranan kriterler

Analitik raporlama konusunda deneyim sahibi olmak, BO, SAS, Qlick Sense uygulamalarını bilmek ve Çok iyi derecede İngilizce bilmek gerekmektedir.

Telekomünikasyon ve Eğitim Satınalma Yöneticisi için aranan kriterler

Satınalma alanında 1 – 5 yıl deneyim sahibi olmak ve Çok iyi derecede İngilizce bilmek gerekmektedir.

Krkb Model Geliştirme Yöneticisi Yardımcısı için aranan kriterler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Çok iyi derecede İngilizce bilmek, Bankacılık, danışmanlık, yazılım, Telekom sektörlerinde veri madenciliği, modelleme, validasyon, CRM, istatistik, kredi analitik, kredi derecelendirme modelleri konularında 1-4 yıl deneyim sahibi olmak ve Tercihen R ve Phyton bilgisi olan ve makine öğrenmesi ile ilgili modelleme/validasyon çalışması gerçekleştirmiş olmak gerekmektedir.

Çağrı Merkezi Uygulamaları Yazılım Uzmanı/Mimarı için aranan kriterler

Yazılım geliştirme araç ve süreçlerine hakim, alanında en az 7 yıl deneyimli, Agile / Scrum çalışma metodolojilerinde tecrübeli, İlişkisel veritabanları ve SQL sorguları ile deneyim sahibi, Derinlemesine teknik tasarım yetenekleri yanı sıra domainindeki diğer programlama dilleri / platformları bilen, deneyimlemek isteyen (.Net, Angular, Java, C#) Uçtan uca uygulama mühendisliği dinamiklerine hakim (veri tabanı , ana sistemler ve ön yüz) Kod geliştirmeleri için uluslararası uygulamaları ve yeni teknolojileri takip eden Hem iş süreçleri hem de farklı alanlarda uygulanan çözümler hakkında bilgili, platform yapılandırılması konusunda deneyimli, Farklı teknolojiler ve katmanlarda yazılım mühendisliği uzmanlığı bulunan, Tercihen Çağrı Merkezi uygulamaları projelerinde görev almış, Tercihen Secure Development Life Cycle(S-SDLC) alanında deneyimli ya da Secure Coding Teknikleri eğitimini almış olmak gerekmektedir.

Birebir Müşteri Uzmanı için aranan kriterler

Bireysel Bankacılık portföy yönetiminde en az 2 yıl deneyimli olmak, Bireysel Bankacılık ürünlerine hakim ve satış becerilerine sahip olmak, Analitik, müşteri odaklı, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişimi kuvvetli olmak ve SPK lisansına sahip olmak gerekmektedir.

Pazarlama Yöneticisi için aranan kriterler

Bankacılık sektöründe en az 5 yıl tecrübeli olmak, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olmak ve Nakit Yönetimi ya da Temel Bankacılık ürün bilgisine sahip olmak gerekmektedir.

Diğer tüm unvanlar için başvuru sayfasını ziyaret ediniz.

Başvuru sayfası.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum