Akbank İş İlanları Temmuz 2017

Akbank İş İlanları Temmuz 2017

Akbank, Temmuz 2017 için personel alım ilanları yayınladı. İlanlar için son başvuru tarihleri değişiklik göstermektedir. İlanların başvuru şartları ise ilandan ilana değişmektedir. Engelli adaylar da Akbank Temmuz 2017 personel alım ilanlarına başvuru yap

Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi, Gişe Yetkilisi, Engelli Personel, İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Yetkilisi ve Mevsimlik Asistan gibi kadrolara personel alımı yapacaktır.

İlanlar için son başvuru tarihi değişiklik göstermekle beraber başvurular Akbank resmi internet sitesi insan kaynakları bölümünden yapılabilecektir.

Akbank’da çalışmak isteyen ve kariyerini geliştirmek isteyen adaylar için belirtilen kadrolarda aranan şartlar şu şekilde belirtilmiştir:

Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı için: TC vatandaşı olmak, 1989 ve sonrası doğumlu olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, üniversitelerin lisans veya önlisans ilgili bölümlerinden mezun olmak, Akbank’da son 6 ay içinde yapılan başka bir alım sınavına katılmamış olmak gerekmektedir.

Engelli Personel alımı için: TC vatandaşı olmak, en az lise mezunu olmak, bankacılık konusunda deneyimsiz adaylar için 1982 ve sonrası doğumlu olmak gerekmektedir.

Gişe Yetkilisi alımı için: TC vatandaşı olmak, 1989 ve sonrası doğumlu olmak, örgün öğretim lisans mezunu olmak, müşteri ve kalite odaklı çalışan, takım çalışmasına yatkın, Akbank tarafından son 6 ay içerisinde yapılan başka bir alım sınavına katılmamış personel alımı yapılacaktır.

İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı için: TC vatandaşı olmak, 1989 ve sonrası doğumlu olmak, üniversitelerin (lisans veya önlisans) ilgili bölümlerinden mezun olmak, İngilizce çağrıları karşılayabilecek, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.