Akdeniz Üniversitesi 75 Memur Alımı

Akdeniz Üniversitesi 75 Memur Alımı

Akdeniz Üniversitesi tarafından 26 Temmuz 2017 tarihinde 75 memur alım ilanı yayınlandı. 75 memur alımı için başvurular 26 Temmuz 2017 tarihinde başlamış olup 9 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvurular Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uyg

Akdeniz Üniversitesi tarafından 26 Temmuz 2017 tarihinde 75 hemşire alım ilanı yayınlandı. İstihdam edilecek personel sözleşmeli olarak çalıştırılacaktır.

Başvurular 26 Temmuz 2017 tarihinde başlamış olup 9 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların istenilen belgelerle beraber Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru sırasında istenilen belgeler; nüfus cüzdanı fotokopisi, fotoğraf, öğrenim belgesi, KPSS sonuç belgesi ve göreve başlayacak adaylar için psikiyatri raporu olarak belirtilmiştir.

Adaylarda aranan genel şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda yer alan genel şartları taşımak, gece nöbeti tutmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak, lisans mezunları için 2016 KPSSP3 puan türüne sahip olmak ve ortaöğretim mezunları için 2016 KPSSP94 puan türüne sahip olmak olarak belirtilmiştir.

5 hemşire adayının sağlık meslek lisesi hemşirelik ve hemşireliğe eş değer sağlık memurluğu programlarından mezun olması gerekmektedir. 70 hemşire adayının ise hemşirelik fakültesi, sağlık bilimleri fakültesi hemşirelik bölümü, sağlık yüksekokulu hemşirelik bölümünden 4 yıllık hemşirelik eğitimi lisans diplomasına sahip olmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.