Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

12 Ocak 2016 Tarihinde Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Tarafından Sağlık Personeli Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular Başladı 26 Ocak 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı tarafından 12 Ocak 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Özel bütçeden karşılanmak üzere sağlık personeli (hemşire) olarak 50 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvurular İnsan kaynakları birimine istenen belgelerle beraber şahsen yapılması gerektiği açıklandı. Alınacak 50 hemşire için KPSS puan sıralaması 7 gün içerisinde açıklanacak olup, herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmadan direk alım yapılacaktır.

AKÜ Hemşire alımı için: Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü 4 yıllık Lisans mezunu olmak. 2014 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak şartları aranmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi hemşire alımı başvurusu için istenen belgeler ise: Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi, Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, SGK. hizmet dökümü, Bir fotoğraf, Askerlik belgesi olarak sıralandı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.