Aksaray Ağaçören SYDV Memur Alımı

Aksaray Ağaçören SYDV Memur Alımı

Aksaray Ağaçören SYDV Personel Alım İlanı 02 Aralık 2016 Yayınladı. Aksaray Ağaçören Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 1 kişi Memur alacak olup başvuru son 09 Aralık 2016 tarih olarak açıklanmıştır.

Aksaray Ağaçören SYDV Personel Alım İlanı 02 Aralık 2016 Yayınladı. Aksaray Ağaçören Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 1 kişi Memur alacak olup başvuru son 09 Aralık 2016 tarih olarak açıklanmıştır. Aksaray Valiliği Ağaçören Kaymakamlığı SYDV 1 kişi Büro Görevlisi Memur İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı.

Büro Görevlisine müraacat edecek adaylarda 1 kişi Memur için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Sürücü Belgesi (B) sınıfı ehliyetine sahip olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, Rehberlikve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir. Bilgisayar eğitimi almış olmak ve bunu M.E.B onaylı belgesi olması, Bayan Personel alınacağından başvuracak adayların bayan olması gerekmektedir. 2016 yılında yapılan ÖSYM KPSS P3 puan türüne göre 60 puan ve üzeri almış olması şarttır. Başvuracak Adayların 3 Ay Ağaçören ilçe sınırlarında ekamet ediyor olması gerekmektedir.

Başvuracak adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. İfade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip, dezavantajlı gruplarla çalışabilecek niteleikte olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu, Varsa Diploma Fotokopisi, Aksaray Ağaçören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir. Aksaray iş ilanları kariyer.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 1 Memur alımına başvuracak adaylar Aksaray da ikamet edecek olup son 09 Aralık 2016 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.