Aksaray Bağlıkaya Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Aksaray Bağlıkaya Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Aksaray Bağlıkaya Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 16 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Aksaray Bağlıkaya Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 16 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. Aksaray Bağlıkaya Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Biyosidal ürün uygulayıcı olarak istihdam edileceği açıklandı.

Aksaray Bağlıkaya Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Biyosidal Ürün Uygulayıcı için şartlar: Sürücü belgesi B sınıfı Ehliyetine sahip olması, 4 Yıllık Eğitim veren Lisans mezunu olması ve 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSSP3) sınavına girmiş ve 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar İş kur iş ilan 00003463788 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 14 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSSP3) sonuçları geçerlidir.5-Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İlana başvuracakların sayısının fazla olması durumunda: Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Aksaray iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Aksaray Bağlıkaya Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 16 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.