Aksaray Ağaçören Belediyesi İşçi Alımı

Aksaray Ağaçören Belediyesi İşçi Alımı

Aksaray Ağaçören Belediye Başkanlığı İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 10 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup ...

KPSS Şartı aranmayan ilana Aksaray Ağaçören Kepçe Operatörü 1 kişi ve Temizlik Görevlisi 9 kişi Toplam 10 kişi olarak alınacaktır. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi olarak alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır.

Alınacak Personel Bilecik Pazaryeri Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 03 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003605736 kepçe Operatörü ve 00003605700 Temizlik Görevlisi numarası ile başvuru yapabileceklerdir.

Kepçe Operatörü 1 kişi için şartlar: En az İlkokul en çok Ön lisans Mezunu olması ve Operatörlük sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar Şahsen 03 Mart 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi 9 kişi için şartlar: En az İlkokul en çok Ön lisans Mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar Şahsen 03 Mart 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracakların talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını Kura, yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorunlar.

Başvuru yapacak adayların Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 07 Mart 2017 tarihinde Saat 10: 00 da Aksaray Ağaçören Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak. 03 Mart 2017 Tarihine Kadar İstenen Belgeyi Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.