Aksaray İl Özel İdare Personel Alımı 2017

Aksaray İl Özel İdare Personel Alımı 2017

Aksaray İl Özel İdare Personel Alımı Sözleşmeli Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 12 kişi olarak açıklandı. Başvurular 26 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Aksaray İl Özel İdare Personel Alımı Sözleşmeli Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Topograf, 2 kişi Tekniker, 1 kişi Maden Mühendisi, 2 kişi Harita Mühendisi ve 6 kişi İnşaat Mühendisi olarak toplam 12 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Başvuru şartları: 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıması, Atanacağı pozisyon itibariyle Ön Lisans ve Lisans bölümlerinden mezun olması, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş olması, Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya engeli bulunmaması, Herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan emeklilik ve yaşlılık aylığı alıyor olmaması, İl Özel İdaresinde görev yapan personelin çalışma şartlarına ve mesaisine uymayı kabul etmesi, İlimizde şantiye ve her türlü arazi şartlarında çalışmayı ve 5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanunun 5. Maddesinde “İl Özel İdaresinin görev alanı il sınırını kapsar” hükmüne istinaden İlimize bağlı ilçelerde, İl Özel İdaresince gerek görülmesi halinde çalışmayı kabul ve taahhüt etmesi, Başka Kurumlara karşı mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmaması ve Aksaray İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenen belgeler: Başvuru dilekçesi, özgeçmiş, iş başvuru formu, yerleşim yeri belgesi, diploma fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, askerlik durum belgesi ile birlikte Aksaray İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Öğrenim durumu ile ilgili bölümler ilan kılavuzunda yer almaktadır. Aksaray iş ilanları kariyer.

Başvuru yeri ve şekli: .Adayların 20 Ocak 2017 ile 26 Ocak 2017 tarihleri arasında saat 17.00'ye kadar Aksaray İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ve e posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunanlar veya sahte evrakla müracaat edenler işe başlamış olsalar bile sözleşmeleri iptal edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.