Aksaray Şefkat Eli Projesi Sarıyahşi SYDV Personel Alımı

Aksaray Şefkat Eli Projesi Sarıyahşi SYDV Personel Alımı

Aksaray Şefkat Eli Projesi Kapsamında Sarıyahşi SYDV Personel ilanı yayınladı. Yapılan açıklamada 3 kişi bayan ihtiyaç olup başvuru son 14 Aralık 2016 tarih olarak belirtilmiştir.

Şefkat Eli Projesi Kapsamında Sarıyahşi SYDV Personel yapılan ilanda 3 kişi ihtiyaç olup 3 kişi Yaşlı Bakım Hizmetlerinde istihdam edilecektir. Sarıyahşi Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Uygulanacak olan Şefkat Eli Projesinde İstihdam edilmek üzere 4857 sayılı iş yasası uyarınca şartları tutan adaylar arasından 3 kişi Bayan personel alımı yapılacaktır.

Başvuracak Bayan adaylarda aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Medeni haklarrını kullanma ehliyetine sahip olması, 18 – 40 yaşları arasında olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı vücut sakatlığı ve özrü bulunmaması, Adli ve idari soruşturma sonucunda çalışmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Ayrıca Yaşlı bakım hizmetleri konusunda istihdam edileceğinden başvuruların içerisinden öncelikle sertifika sahibi olanlar tercih edilecek olup sertifikalı başvuruların olmaması halinde projenin amaçları doğrultusunda tüm başvurular Mütevelli Heyetince değerlendirilerek personel alımı gerçekleştirilecektir. İşyeri çalışma yeri Aksaray Sarıyahşi merkez olarak açıklanmıştır.

Başvuracaklar için istenen belgeler: Sözleşmeli iş talep formu, Bitirdiği okul veya çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti, işe konu sertifika veya belgenin fotokopisi (aslı görülerek), Nüfus cüzdan fotokopisi, 6 Adet fotoğraf, Çalışmasına engel olmayacağını gösteren rapor ve varsa iş deneyim belgeleri fotokopisi ve kendi el yazısı ile özgeçmişini belirten CV olması gerekmektedir. Aksaray iş ilanları kariyer.

Şefkat Eli Projesi Kapsamında Sarıyahşi SYDV Personel yapılan ilana başvuracaklar en geç14 aralık 2016 tarihi mesai bitimine kadar Aksaray Valiliği Sarıyahşi Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne istenen belgeler ile birlikte şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.