Altınova Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı Personel Alımı

Altınova Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı Personel Alımı

Altınova Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı 18 Mart 2017 de personel alımı ilanı yayınladı. Alınacak personel Altınova Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığında görevlendirilecektir. Başvurular başlamış olup 29 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir.

D.K.K. Yalova Altınova Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı Elektronik Teknisyeni alacağını açıkladı. Başvurular 18 Mayıs itibariyle başlamış olup 29 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Açıklanan ilanda Lise mezunu ve EKPSS girmiş adaylar başvuru yapabilecektir. Altınova Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığına alınacak Teknisyen için Kamu Kurum ve Kuruluşuna personel alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır.

Alınacak Personel Yalova adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 29 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003781196 başvuru yapabileceklerdir.

Elektronik Teknisyeni 1 kişi için şartlar: Lise Mezun olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS girmiş bulunuyor olması gerekmektedir. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 EKPSS Engelli adayların başvuruları kabul edilecektir.

Alınacak personeller 4857 sayılı İş Kanununa dayalı toplu iş sözleşmesi hakları verilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre alınacak personel sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracakların belirtilen tarih 29 Mayıs 2017 mesai bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alınacak personeller Yalova adresine alınacak olup iş kurumu üzerinden veya şahsen başvuru yapabilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.