Amasya SYDV 4 Büro Personel Alımı

Amasya SYDV 4 Büro Personel Alımı

Burdur SYDV Personel 17 Kasım 2016 da Alım İlanı Yayınladı. Amasya Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 4 kişi personel alacak olup başvuru son 25 Kasım 2016 tarih olarak açıklanmıştır.

Amasya Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 4 kişi personel alacak olup başvuru son 25 Kasım 2016 tarih olarak açıklanmıştır. Burdur Valiliği Bucak Kaymakamlığı SYDV 4 kişi amaca yönelik geçici personel ihtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü 4 kişi amaca yönelik personel için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 Yaşını bitirmiş olması, 45 Yaşından büyük olmaması ve İlköğretim muzunu olanlarda başvura bilmektedir. Proje gereği yaşlı bakım ve veya zihinsel engelli öz bakım sertifikası olması şart
Başvuracak adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış), Yaşlı ve veya Zihinsel Engelli Öz Bakım Sertifikası fotokopisi, Varsa Diploma Fotokopisi, Burdur Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir. Burdur iş ilanları kariyer.

Burdur Bucak Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 4 işçi alımına başvuracak adaylar Burdur da ikamet edecek olup son 25 Kasım 2016 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.