Amasya Taşova Belediyesi Kamu İşçisi Alımı

Amasya Taşova Belediyesi Kamu İşçisi Alımı

Taşova Belediye Başkanlığı işçi alım ilanı 7 Temmuz 2017 Cuma tarihinde yayınlandı. Başvurular, 7 Temmuz 2017 Cuma tarihi itibariyle başlamış olup 17 Temmuz 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Bilgisayar Bakım Ve Onarımcısı alımı için adaylarda arana

Taşova Belediye Başkanlığı 7 Temmuz 2017 Cuma tarihinde personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Bilgisayar Bakım Ve Onarımcısı ve 1 kişi Büro İşçisi olarak istihdam edileceği belirtildi.

Başvuracak adaylar ilanda belirtilen iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri üzerinden başvurularını yapabilirler.

İlana başvurmak için, 00003887462 (Bilgisayar Bakım ve Onarımcısı), 00003887680 (Büro İşçisi) iş ilan numaraları ile İŞKUR resmi internet sitesine veya Amasya Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne 17 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

1 Bilgisayar Bakım Ve Onarımcısı alımı için adaylarda aranan şartlar: Adayların lise mezunu olması istenmektedir. En az 3 yıllık bilgisayar bakım onarım ve arıza giderme belgesine sahip olmak bilgisayar operatörlüğü belgesine sahip olmak en az 3 yıl bilgisayar bakım onarımcısı olarak çalıştığını SGK dökümleri ile belgelemek de aranan şartlar arasındadır. Başvurular için sadece engelli adaylar başvuru yapabilecek olup başvurularda EKPSS dikkate alınacaktır.

1 Büro İşçisi alımı için: En az 5 yıl büro işçisi olarak çalıştığını SGK dökümleri ile belgelemek bilgisayar operatörlüğü belgesine sahip olmak gerekmektedir. Adayların en az ilköğretim en fazla lisans mezunu olması istenmektedir. Bu ilana Kişisel Durumu "Normal" olanlarla birlikte "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar da başvurabilir.

Bilgisayar Bakım ve Onarımcısı ile Büro İşçisi alımı ilanlarına sadece Taşova’da ikamet eden adaylar başvuru yapabilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.