Amazon 1000 Personel Alımı Yapacak! Başvuru Ekranı

Amazon 1000 Personel Alımı Yapacak! Başvuru Ekranı

Amazon, Türkiye’de lojistik üssü kuruyor. 1000 yeni personel alımı Türkiye için yapılacağı açıklandı. Detaylar bu yazımızda.

Amazon 1000 personel alımı yapacağı açıklandı. Amazon, Türkiye’de lojistik üssü kurulacağını ve bu üs ile beraber de bir yıl içerisinde en az bin kişiye istihdam yaratacağını belirtti. 100 milyon doların üzerinden yatırım yapacak olan Amazon 1000 personel alımı ile Türkiye pazarına giriyor.

amazon.jpg

Amazon 1000 personel alımı

Amazon tarafından yapılan açıklamada ülkemizde uzun süredir yer alındığı ve Türkiye’ye büyük önem verildiği ifade edildi. Yüz milyon yatırımla 1000 kişiye istihdam için düğmeye basılıyor.

Amazon personel alımı başladı

Amazon Tuzla'da kurulacak Lojistik Üssü için iş alım süreci başladı. Bu kapsamda “mühendislik, insan kaynakları, muhasebe, operasyon ve bilgi işlem (IT)” alanlarında işe alım süreçleri başlatıldı.

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu da yaptığı açıklamada ülkemizin birçok alanda yabancı yatırımların odağında olduğu belirtildi. “ Ar-Ge, tasarım, üretim, lojistik, eğitim ve yönetim” gibi birçok alanda uluslararası yatırımcıların faaliyetleri için bölgesel merkez olduğu belirtildi.

1000’i aşkın yeni iş fırsatı

Amazon Avrupa Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Stefano Perego Türkiye’de yer alan ilk lojistik üssünün İstanbul’da yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Bu kapsamda Türkiye’ye olan güvenin de altının çizilmesi gerekliliğini vurguladı. Bu kapsamda bini aşkın yeni iş fırsatı için son derece heyecanlı olunduğu ifade edildi.

Başvuru ekranı.

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.