Amazon Türkiye Personel Alımı Başladı! Güncel İş İlanları Başvuru Ekranı

Amazon Türkiye Personel Alımı Başladı! Güncel İş İlanları Başvuru Ekranı

Amazon bünyesinde olmak üzere Türkiye için yeni iş ilanları yayımlandı. Amazon Türkiye personel alımı başvuru ekranı, başvuru şartları ve personel alımları yapılacak tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Yeni ve güncel iş ilanları kapsamında Amazon Türkiye için başvurular alınmaya başladı. Amazon çok sayıda farklı branş için dünya genelinde olmak üzere Türkiye için de yeni iş ilanlarına başvuruları açtı. Hemen haberimizin devamında iş ilanlarına başvuruları görebilir ve süreci tamamlayabilirsiniz. İşte detaylar.

Amazon personel alımı yapılacak branşlar

Bakım Teknisyeni, Parekende uzmanı, Orta-Üst Düzey Yönetici, IT uzmanı, Marka Uzmanı, IT destek mühendisi, Operasyon Müdürü, Kıdemli Çözüm Mimarı, Perakende Satıcı Müdürü Stajyeri, Influencer İlişkileri Müdürü ve Finansal Analist olmak üzere personel alımları başladı. İşte şartlar:

Amazon Türkiye personel alımı mezuniyetler ve şartlar

Bakım Teknisyeni alımı için Hem elektrik hem de mekanik disiplin yeteneği isteniyor.

Parekende uzmanı alımı için lisans mezuniyeti isteniyor.

Orta-Üst Düzey Yönetici alımı için İnsan Yönetimi becerileri isteniyor. Bir Hesap Yönetimi ekibine liderlik etme uzmanlığı istenmektedir. Yabandı dil olacak Yazma ve Konuşma Akıcı (C1+) İngilizce, Almanca ve Fransızca

Orta-Üst Düzey Yönetici alımı için minimum mesleki eğitim derecesi isteniyor.

IT uzmanı alımı için Microsoft İşletim Sistemleri ve Uygulamalarında deneyim, temel ağ sorun giderme becerisi isteniyor.

Orta-Üst Düzey Yönetici alımı için Yüksek lisans mezunu olmak gerekiyor.

Marka Uzmanı alımı için Lisans/Yüksek Lisans isteniyor. Mühendislik, İşletme veya benzeri bir alan tercih sebebi olarak açıklandı.

IT destek mühendisi alımı için Güçlü ağ altyapısı ve sistem entegrasyonu bilgisi ve yeterliliği istenmektedir.

Orta-Üst Düzey Yönetici alımı için lisans mezuniyeti isteniyor.

3PL Operasyon Müdürü alımı için lisans mezuniyeti ve Operasyon, mühendislik, endüstriyel veya tedarik zinciri yönetiminde 5 yıllık deneyimi isteniyor.

Orta-Üst Düzey Yönetici alımı için İşletme, İşletme, Proje Yönetimi, Mühendislik bölümlerinden lisans derecesi veya üstü istenmektedir.

Kıdemli Çözüm Mimarı alımı için Bilgisayar Bilimi veya Matematik arka planı en çok tercih sebebi olarak belirtildi.

Finans İş Ortağı, TR Perakende Finansman personel alımı için 6-8 yıllık ilgili finans deneyimi ile İşletme, finans, matematik veya ilgili alanlarda yüksek lisans/lisans derecesi isteniyor.

Perakende Satıcı Müdürü Stajyeri alımı için İşletme, yönetim, ekonomi, e-ticaret, matematik, mühendislik, istatistik veya ilgili alanlarda Lisans / Yüksek Lisans derecesine kayıtlı, Türkiye, Uluslararası Tüketici Halkla İlişkiler adaylar başvurabilir.

Influencer İlişkileri Müdürü alımı için Lisans derecesine eşdeğer mesleki deneyimi isteniyor.

Finansal Analist, TR Perakende Finansmanı personel alımı için İşletme, finans, matematik veya ilgili alanlarda yüksek lisans/lisans derecesi isteniyor.

Personel alımı başvuruları

Amazon Türkiye bünyesinde birçok alanda yapılacak yeni ve güncel iş ilanlarını online olarak inceleyebilir ve tüm detayları aşağıdaki başvuru ekranından görebilirsiniz. İşte detaylar.

Başvuru ekranı.

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.