Anadolu Üniversitesi En Az Ortaokul 27 Devlet Personeli Alımı

Anadolu Üniversitesi En Az Ortaokul 27 Devlet Personeli Alımı

Anadolu Üniversitesi tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda en az ortaokul mezunu sürekli kadroda 27 devlet personeli alınacağı belirtilmektedir.

İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre Anadolu Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda en az ortaokul mezunu 27 işçi alınacaktır.

Anadolu Üniversitesi işçi alımında personel dağılımı

1 Grafik Tasarımcı, 1 Görüntü ve Ses Sistemleri Teknisyeni, 1 Fotoğrafçı, 1 Bilgisayar Destekli Grafik Tasarımcı, 1 Sıhhi Tesisatçı, 2 Kalorifer Ateşçisi, 3 Beden İşçisi, 2 Elektrik Pano Montaj İşçisi, 1 Mobilya ve Dekorasyon Montaj İşçisi, 7 Bahçe Bakım Elemanı, 4 İnşaat Boyacısı ve 8 Beden İşçisi alınacaktır.

Anadolu Üniversitesi personel alımında adaylar için başvuru zamanı ve şekli

Adaylar başvurularını 28 Ocak 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden Online, Hizmet noktalarından şahsen veya Alo 170 hattı üzerinden yapacaklardır.

Adaylar için kura çekim işlemleri

Adaylar için kura çekimi 16 Şubat 2022 tarihinde 14:00 – 15:00 saatleri arasında Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Öğrenci Merkezi Salonunda yapılacaktır.

personel-2.jpg

Anadolu üniversitesi personel alımında adaylarda aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmamak ve Eskişehir ilinde ikamet ediyor olmak.

Personel alımında unvanlarda aranan özel nitelikler

Grafik Tasarımcı alımı için Engelli olmak, İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak ve E-KPSS sınavına girmiş olmak.

Görüntü ve Ses Sistemleri Teknisyeni alımı için Engelli olmak, Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak.

Fotoğrafçı alımı için Engelli olmak, Lise mezunu olmak, İlgili sertifikaya sahip olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak.

Bilgisayarlı Destekli Grafik Tasarım Operatörü alımı için Engelli olmak, Lise mezunu olmak, İlgili sertifikalara sahip olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak.

Sıhhi Tesisatçı alımı için Engelli olmak, İlgili bölüm Lise mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak.

Kalorifer Ateşçisi alımı için Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan olmak (TMY), Lise mezunu olmak, İlgili sertifikaya sahip olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak.

Beden İşçisi alımı için Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan olmak (TMY), Lise mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak.

Elektrik Pano Montaj İşçisi alımı için Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan olmak (TMY), İlgili bölümden Lise mezunu olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak.

Mobilya Dekorasyon Montaj İşçisi alımı için Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan olmak (TMY), İlgili bölümden Lise mezunu olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak.

Bahçe Bakım Elemanı alımı için Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan olmak (TMY), Lise mezunu olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak.

İnşaat Boyacısı alımı için Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan olmak (TMY), İlgili bölümden Lise mezunu olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak.

Beden İşçisi alımı için Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan olmak (TMY), İlgili bölümden Lise mezunu olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum