Anadolu Üniversitesi Memur Alımı

Anadolu Üniversitesi Memur Alımı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Personel Alım ilanı 15 Mart 2017 de yayınladı. Başvuracaklar için son tarih 29 Mart 2017 olarak açıklanmıştır. Başvuracak adaylar kılavuzu inceleyerek başvuru yapmaları önemlidir.

Anadolu Üniversitesi Bilişim Personel alacağını açıkladı. Alınacak Memur sayısı 3 olduğu ve KPSS Puan sıralaması ile merkezi yazılı ve sözlü sınavla gerçekleştirilecektir.

Adaylarda aranan şartlar 3 Kişi için: Lisan mezunu olması ve ve KPSS girmiş ve 70 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilirler. 1 (bir) yıl olarak deneyim olmak ve bu çalışmışlığını ilgili kurumca ve SGK sigorta çıktısı ile belgelendirebilmesi gerekmektedir.

Şartlar: Türk vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olması, Kanun 47. maddesinin 5. fıkrası a (2) bendi gereğince 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince sözleşmeli olarak istihdam edilecektir.

Ayrıca Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması gerekmekte.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmekte. Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu, T.C. Nüfus Fotokopisi, Diploma Örnek Fotokopisi, 1 Adet Resim, Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016 KPSS sınav sonuç çıktısı olması gerekmektedir.

Başvurular şahsen veya posta yolu ile Üniversitenin internet adresindeki Başvuru Formu doldurmak suretiyle istenen ilgili belgeler ile birlikte hazırlanarak ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine yapılacaktır.

Başvurular başlamış olup 29 Mart 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına Eskişehir şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlarda geciken evraklar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.