Anadolu Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alımı! (KPSS Şartsız)

Anadolu Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alımı! (KPSS Şartsız)

Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda ortalama 15000 TL maaşla sözleşmeli personel alınacağı belirtilmektedir.

Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruya göre Anadolu Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli kadroda 7 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur.

Anadolu Üniversitesi personel alımında unvan ve sayı dağılımı

5 Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Önyüz Geliştirme Uzmanı ve 1 Kıdemli Yazılım Mimarı.

İlana başvurular ne zaman ve nereye yapılacak

Adaylar başvurularını 13 Aralık 2021 tarihi mesai bitimine kadar Yunus Emre Kampüsü Tepebaşı/Eskişehir adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Üniversiteye ulaşacak şekilde posta ile yapacaklardır.

bilisim-personeli.jpg

Sözleşmeli Bilişim Personel alımında aranan ortak nitelikler

  • Fakültelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden, mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden Lisans mezun olmak.
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda, son başvuru tarihi itibariyle ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak.
  • 2020 yılı KPSS sınavında KPSSP3 puan almış olmak (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak değerlendirilir)
  • Başvuru kılavuzunda yer alan diğer özel nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.