Ankara 77 Personel Alımı

Ankara 77 Personel Alımı

Ankara YE-PA 77 Sözleşmeli Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 77 kişi olarak açıklandı. Başvurular 01 Şubat 2017 başlayıp 31 Mart 2017 de sona erecektir.

Ankara ilana çıkılan personellerin dağılımı şöyle: 20 Kişi Büro işçisi, 3 kişi Elektrik ustası, 2 kişi şoför, 1 kişi Demir doğrama ustası, 1 kişi inşaat ustası ve 50 kişi Park ve Bahçe bakım işçisi olarak toplam 77 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Ankara YE-PA’ nın alacağı personellerde aranan Genel şartlar: İlkokul, Ortaokul, Lise ve Meslek Lisesi mezunu olması, Büro işçisi için tercihen Üniversite mezunu, Bilgisayar bilen (sertifikalı) olması ve 40 yaşını aşmamış olması gerekmektedir. Ankara iş ilanları kariyer.

3 kişi Elektrik ustası alımına başvuracak adaylardan ustalık belgesine sahip ve ilgili meslek lisesi mezunu olması gerekmektedir.

2 kişi Şoför alımına başvuracak adayların E sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve SRC belgesine sahip olması gerekmektedir.

1 kişi Demir doğrama ustası alımına başvuracak adaylardan ustalık belgesine sahip ve ilgili meslek lisesi mezunu olması gerekmektedir. 1 kişi İnşaat ustası alımına başvuracak adaylardan sadece ustalık belgesi istenmektedir.

50 kişi Park ve Bahçe bakım işçisi alımına başvuracak adaylardan beden işçisi genel olarak alınacağından herhangi bir belge istenmemektedir.

20 kişi Büro işçisi alımına başvuracak adaylar bilgisayar bilmesi ve tercihende üniversite mezunu olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu ve CV Öz Geçmiş olması yeterlidir. Ayrıca Çalışma süreleri sabah açılış 08:00 başlayıp akşam 17:00 da sona erecektir. İlan hakkında detaylı bilgi alabilmek için kılavuzun içerisinde yer alan irtibat numaraları ile bilgi alınabilecektir. Başvurular İvedik caddesi no:33 kat 3 Yeni Mahalle Belediyesi Ankara adresinden yapılacaktır.

Başvuracak adaylar Ankara’ya istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracak adaylar 31 mart 2017 tarihi Mesai saati bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.