Ankara Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 15 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Ankara Beypazarı Belediye Başkanlığı Kamu Grubu Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Makam Şoförü olarak istihdam edileceği açıklandı.

Beypazarı Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Makam Şoförü İşçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. E sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması ve 5 yıl deneyim olması gerekmektedir. SRC2 ve SRC4 belgesi, etkili iletişim ve beden dili, zaman yönetimi , stres yönetimi, protokol ve görgü kuralları eğitimine katılım belgesi olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003499210 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 15 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların aşağıdaki sertifikalara sahip olması gerekmektedir. Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 26 Aralık 2016 tarihinde Saat 12: 00 da Beypazarı Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda yapılacak. 15 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Beypazarı Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Ankara iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Ankara Beypazarı Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 15 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.