Ankara Devlet Opera ve Bale Personel Alımı İş İlanları

Ankara Devlet Opera ve Bale Personel Alımı İş İlanları

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Ankara tarafından Sözleşmeli Personel alınacağı (iş ilanları) duyuruldu. Başvurular başlamış olup 28 Mart 2017 tarihinde son bulacaktır. Adaylar aşağıda verilen adrese başvuru yapabilirler.

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Başına pozisyonunda sözleşmeli Atölye Elemanı Kunduracı terzi ve giydirici elemanı alınacaktır.

Ankara Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından Atölye Elemanı Kunduracı terzi ve giydirici elemanı olarak çalıştırılacağı açıklandı. Başvurup Alınan personel Ankara çalışma adresi belirtilmiş olup Türkiye geneli başvurular alınacaktır.

Atölye Elemanı Kunduracı terzi ve giydirici elemanı için aranan şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 48. maddesi birinci fıkrasının (a) bendinin belirtilen genel şartlar ile birlikte özel şartlar aranır. En az İlkokul mezun olması ve İlgili meslek kuruluşlarından alınmış en az üç yıl deneyim (tecrübe) sahibi olduğuna dair belge veya eğitim veya meslek kursları gibi yerlerden alınmış belge veya iş tecrübesini gösteren önceki işyerinden alınmış deneyim belgesi olması şartları aranır.

Türk Uyruklu Misafir Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak Atölye Elemanı Kunduracı terzi ve giydirici elemanı olarak çalıştırılacak, Genel Müdürlük tarafından branşlarıyla ilgili belirlenecek bir kişiden oluşan en az üç kişilik komisyon tarafından belirlenir. Müdürlükler ise Müdür veya Yardımcısı başkanlığında Sanat Teknik Müdür tarafından branşlarıyla ilgili belirlenecek bir kişiden oluşan en az üç kişilik komisyon tarafından değerlendirmeye tabi tutularak belirlenecektir.

Atölye Elemanlarının alımları, Sanata Teknik Müdürlük ihtiyacı üzerine branşlara gerçekleştirilecek olup, göreve alınanlardan gerekli görülenler, Genel Müdürlüğün veya Müdürlüğün uygun gördüğü zamanlarda ve belirleyeceği özellikler doğrultusunda yeniden değerlendirilmeye tabi tutulabilirler.

Başvurularda Atölye Elemanı Kunduracı terzi ve giydirici için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 28 Mart 2017 gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen adrese yapılabilir. Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı No:20 Ulus ANKARA

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.