Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Personel Alımı

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Personel Alımı

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü 11 Temmuz 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Sözleşmeli olarak yapılacak olan alım için başvuru şartları içerikte bulunmaktadır.

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü'nce yayınlanan ilanda personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 Sanatsal Yardımcı Eleman alınacaktır. Başvurular 15 Temmuz 2016 Cuma günü sona ermektedir.

Adaylarda aranan özellikler yüksekokul mezunu olmak , bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar olarak belirtildi.

Ayrıca Sanatsal Yardımcı Eleman Sözleşmesine bağlı olarak çalıştırılacak kişiler; Genel Müdürlükte Genel Müdür veya Genel Müdür Yardımcısı Başkanlığında, Genel Müdür tarafından belirlenecek iki kişi olmak üzere en az üç kişilik komisyon tarafından; Müdürlüklerde ise, Müdür veya Müdür Yardımcısının Başkanlığında ve Müdür tarafından belirlenecek iki kişi olmak üzere en az üç kişilik komisyon tarafından değerlendirilmeye tabi tutularak belirlenir.

İlana başvurmak isteyenlerin en geç 15 Temmuz 2016 gününe kadar Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğüne başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.