Ankara Gölbaşı Belediyesi Makam Şoför Alımı 2017

Ankara Gölbaşı Belediyesi Makam Şoför Alımı 2017

Ankara Gölbaşı Belediye Başkanlığı Makam Şoför Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 5 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 20 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adayları belirtilen süreden önce başvurmaları gerekli.

KPSS şartı aranmayan ilana adayların başvurabileceği ilana Makam Şoförü alınacaktır. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Normal veya Terörle mücadelede malul şekilde yaralananların işçi olarak alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır. Belirlenen meslekte 5 adet Makam Soförü istihdam edilecektir.

Alınacak Personel Ankara Gölbaşı Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş ilan 00003587695 nurara ile İnternetten veya şahsen 20 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Makam Şoförü 5 kişi için şartlar: İlkokul mezunu olması, İlkyardım ve İleri sürüş teknikleri sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Adaylar B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve 5 yıl deneyimi olması şarttır. Ankara iş ilanları kariyer.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 03 Mart 2017 tarihinde Saat 09: 00 ile 18:00 arasında Ankara Gölbaşı Belediye Başkanlığı Hizmet Binası Toplantı Salonunda Yapılacak. 27 Şubat 2017 tarihine Kadar İstenen Belgeyi teslim edilmesi gerekmektedir.

Şartlara durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden şahsen veya iş kur internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı tutulur.

Başvuracakların talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını Kura, yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorunlar.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.