Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

9 Şubat 2016 Tarihinde Ankara POMEM Tarafından Kamu İşçisi Alımı İçin İlan Yayınlandı. Başvurular 10 Şubat 2016 Tarihinde Başlayacak ve 19 Şubat 2016 Tarihine Kadar Devam Edecektir.

Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü 9 Şubat 2016 tarihinde işçi alımı için ilan yayınladı. Başvurular 10 – 19 Şubat 2016 tarihleri arasında İş Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

1 Resepsiyon Görevlisi alımı için: Turizm ve Otelcilik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümlerinden önlisans düzeyinde mezun olanlar başvurabilecektir. Adayların resmi ve özel kuruluşların resepsiyon bölümlerinde en az 1 yıl süreyle tecrübeli olduklarını belgelendirmek. Adayların Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanmaları gereklidir. İkamet adresleri Ankara İl Merkezlerinde olanlar ilana başvurabilecektir.

1 Meydancı alımı için: En az ilkokul mezunu olmak. Adayların mutfak temizliği konusunda bilgi ve beceri sahibi olmaları gereklidir. Erkek adayların askerlikle ilişiklerinin olmaması gereklidir. Adayların istenen belgeleri en geç 4 Mart 2016 tarihine kadar teslim etmeleri gereklidir.

1 Aşçı yardımcısı alımı içim: En az ilkokul mezunu olmak. Adayların aşçılık veya pastacılık ve tatlıcılık alanlarında kalfalık belgesi sahibi olmaları gereklidir. 2 Yıl deneyimli olmak bir diğer şart. Erkek adayların askerlikle ilişiklerinin olmaması gereklidir.

3 Servis elemanı yardımcısı komi alımı için: En az ilkokul mezunu olmak. Adayların garson servis elemanı hijyen eğitimini almış olması ve belgelendirmeleri gereklidir. 1 Yıl deneyimli olmak bir diğer şart. Erkek adayların askerlikle ilişiklerinin olmaması gereklidir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.