Ankara Üniversitesi 100 Kamu Personel Alımı Haziran 2017

Ankara Üniversitesi 100 Kamu Personel Alımı Haziran 2017

Ankara Üniversitesi 100 Kamu Personel alımı 02 Haziran 2017 de yayınladı. Alınacak personeller Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerek. Başvurular Başlamış olup 16 Haziran 2017 tarihinde son bulacaktır. KPSS (B) grubu sıralaması ile alım yapılacaktır.

Ankara Üniversitesine istihdam edilmek üzere Önlisans mezun 6 kişi ve lisans mezun 94 kişi toplam 100 kişi istihdam edilecektir. KPSS (B) grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular Şahsen veya posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular 16 Haziran 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir. Bilgi almak isteyenler için Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Şubesi Tandoğan / ANKARA adresinden alınabilir.

Önlisans Mezun 6 kişi için şartlar: Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünden mezun olmak, 01 Ocak 1982 ve sonrası doğumlu olmak ve 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSSP93 puanı bulunması şart.

Lisans mezun 94 kişi için şartlar: Lisans düzeyinde eğitim veren Beslenme ve Diyetetik ve Hemşirelik bölümünden mezun olmak, 01 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak ve Lisans Mezunları için 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSSP3 puanı bulunması gerek.

Başvuru şekli ve zamanı: Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen veya posta ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvuru tarihi 02 Haziran 2017 tarihinde başlayıp 16 Haziran 2017 Mesai bitimine kadar ŞAHSEN başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.