Ankara Üniversitesi 2 Memur Alımı

Ankara Üniversitesi 2 Memur Alımı

Ankara Üniversitesi tarafından 2 Ağustos 2017 tarihinde 2 memur alım ilanı yayınlandı. Başvurular 2 Ağustos 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 16 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvurular şahsen veya posta yolu ile yapılabilmektedir. Adaylarda a

Ankara Üniversitesi tarafından 2 Ağustos 2017 tarihinde 2 Sözleşmeli Bilişim Personeli ilanı yayınlandı. Adaylar Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Tıp Fakültesi Hastanesi’nde görevlendirilecektir.

2 Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı başvuruları 2 Ağustos 2017 tarihinde başlamış olup 16 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Bürosu’na şahsen veya posta yoluyla yapabilmektedir.

Başvuru sırasında istenilen belgeler; diploma veya mezuniyet belgesi örneği, tecrübeyi gösterir belge, en az iki programlama dilini bildiğini gösterir belge, KPSS sınav sonuç belgesi internet çıktısı, YDS’de alınan puanı gösterir belge, nüfus cüzdanı fotokopisi ve fotoğraf olarak belirtilmiştir.

Yazılım Geliştirme Uzmanı (A Tipi) alımı için: Yazılım geliştirme süreçlerini iyi derecede bilen, katmanlı mimari kullanarak yazılım geliştiren, C# programlama dilini çok iyi bilen, web servisler konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olan, veri tabanı mimarisi, tasarımı ve optimizasyonu hakkında bilgi sahibi olan personel alımı yapılacaktır.

Yazılım Geliştirme Uzmanı (B Tipi) alımı için: Yazılım geliştirme süreçlerini iyi derecede bilen, iyi derecede SQL bilen, Java ve C++ yazılım dillerini bilmek ve bu dillerden birinde en az 3 yıl tecrübeli olmak, uygulama sunucuları konusunda bilgi sahibi olmak, tercihen bilgisayar mühendisi olmak olarak belirtilmiştir.

Ankara Üniversitesi 2 sözleşmeli bilişim personeli alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.