Ankara Üniversitesi Kamu Personeli Alımı 2016

Ankara Üniversitesi Kamu Personeli Alımı 2016

29 Ocak 2016 Tarihinde Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından Kamu Personeli Alım İlanı Yayınlandı. Sözleşmeli Bilişim Personeli Olarak 2 Kişi İstihdam Edileceği Bildirildi.

Ankara Üniversitesi 29 Ocak 2016 tarihinde yaptığı açıklamada personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 29 Ocak 2016 tarihinde başlayarak 15 gün devam edecektir. Başvuru evraklarının ilgili kuruma şahsen veya posta yoluyla gönderilmesi gereklidir.

Ağ Yöneticisi olarak 1 Kişi istihdam edilecek olup, Aylık Brüt Sözleşme ücret tavanının 4 katı kadar ücret ödeneceği bildirildi. Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak 1 Kişi istihdam edilecek olup, Aylık Brüt Sözleşme ücret tavanının 3 katı kadar ücret ödeneceği belirtildi.

Adayların başvuru için Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olması şart.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek zorunludur. KPSSP3 (B) puanının yüzde yetmişi 70 puan almış olmaları şart.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.