Ankara Üniversitesi Ortalama 18 Bin Lira Maaşla 7 Personel Alımı

Ankara Üniversitesi Ortalama 18 Bin Lira Maaşla 7 Personel Alımı

Ankara Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda ortalama 18 bin lira maaşla KPSS şartsız 7 personel alınacağı belirtilmektedir.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Ankara Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ortalama 18 bin lira maaşla 7 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet ve KPSS şartı yoktur.

Ankara Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı ve şekli

Adaylar başvurularını 25 Ocak 2022 tarihine kadar https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru adresinden Online olarak yapacaklardır.

Ankara Üniversitesi hangi unvanda kaç kişi alacak

5 Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Sistem Yönetici ve 1 Kıdemli Sistem Uzmanı alınacaktır.

bilisim-2.jpg

Personel alımında aranan ortak şartlar

  • 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak.
  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden lisans mezunu olmak.
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.
  • Hizmetin gerektirdiği nitelikler ile muhakeme, temsil, yeni teknolojileri takip etme, öğrenme ve araştırma, hızlı öğrenme ve kendini geliştirme, analitik düşünebilme, takım çalışmasına yatkın olma ve iletişim becerisi yüksek olma, yoğun ve stresli iş temposuna ayak uydurabilme ve belgelemeye (dokümantasyon) önem vererek belgeleme yeteneklerine sahip olmak.
  • ÖSYM tarafından 2020-2021 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 (B) puanının yüzde yetmişi (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak değerlendirilir) ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun (belge ibraz etmeyenlerin yabancı dil puanı sıfır olarak değerlendirilir)

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.