Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Hukuk Müşavirliğinde istihdam edilmek üzere 2 personel alım ilanı yayınladı. Alımlara başvuracak adaylar için başvuru son 06 Ocak 2017 olarak açıklanmıştır.

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Hukuk Müşavirliğinde istihdam edilmek üzere 2 personel alım ilanı yayınladı. Alımlara başvuracak adaylar için başvuru son 06 Ocak 2017 olarak açıklanmıştır.

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Hukuk Müşavirliğinde istihdam edilmek üzere 2 Avukat  alım ilanı yayınladı alımın sınavla yapılacağını açıklamıştır.

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Hukuk Müşavirliğinde istihdam edilecek 2 Avukat alımı için şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Hukuk Fakültesi mezunu olmak, yada yükseköğretim kurumunca denkliği kabul edilmiş yurt dışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmak 657 sayılı Devlet Memurları kanununun 48'inci maddesindeki şartları taşıyor olmak ayrıca başvuru tarihini son günü olan 06 Ocak 2017 de Avukatlık Ruhsatnamesine Sahip olmak gerekmektedir. Ayrıca Diploma veya mezuniyet belgesinin onaylı örneği, eğitimini yurt dışında bitirenler için diploma denklik belgesinin onaylı örneği, KPSS (B) sonuç belgesi, özgeçmiş, 3 adet vesikalık fotoğraf, ve Avukatlık Ruhsatnamesinin onaylı örneği istenmektedir. Adayların 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekmektedir.

Yazılı Sınav yeri Ankara Üniversitesi Rektörlüğünde 08 Şubat 2017 Tarihinde saat 10:00 yapılacaktır.
Sözlü sınav Ankara Üniversitesi Rektörlüğünde 01 Mart 2017 Tarihinde saat 10:00 yapılacaktır.

Başvurular için istenen gerekli belgelerin başvuru tarihinin son günü mesai bitimine kadar teslim edilmesi şarttır, Başvuru belgelerinin aslı ibraz edilmesi şartıyla Kurumca da onaylanabilir. Posta yoluyla başvuruda bulunacak adayların postadaki gecikmeden dolayı başvuru tarihinin son günü olan 06 Ocak 2017 tarihinde ulaşmaması durumunda Adayın başvurusu dikkate alınmayacaktır. Posta yoluyla başvuran adayların evrakları resmi kurumlarca onaylı olması gerekmektedir.

Kazanan adaylardan başvuru formunda gerçeğe aykırı beyan yada belge verdiği tespit edilenlerin sınav sonuçları geçersizdir ataması yapılamaz, yapılmış olsa dahi iptal edilir ve hakklarında ilgili Cumhuriyet Başsavcılığına Suç duyurusunda bulunulur Denilmiştir. Ankara iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.