Ankara Valiliği Bin Bekçi Alıyor

Ankara Valiliği Bin Bekçi Alıyor

Devlet Personel Başkanlığı Ankara Valiliğine kamu personel alımı için iş ilanları 06 Kasım 2017 de duyurdu.

Başvuruları 11 – 15 Kasım 2017 tarihlerinde yapılacak. Sözlü sınavla mahalle bekçisi olarak Ankara ili ve İlçelerine bin bekçi istihdam edileceği açıklandı. KPSS şartsız lise mezunu adayların başvurabileceği ilandır.

Adaylar başvurularını 11 Kasım 2017 ile 15 kasım 2017 istenen belgelerle birlikte İl veya İlçe Emniyet Müdürlüklerine Şahsen başvuru yapacaklardır.

Adaylarda aranan şartlar şöyle: Ankara il ve İlçelerinde 1 yıl ikamet etmiş olmak, Askerlik görevini bitirmeleri, 30 yaşından büyük olmamaları, görevini yapmaya engel olabilecek bir hastalık veya engeli bulunmadığını sağlık kurulu tarafından raporla belgelemeleri gerekiyor.

Başvurular hafta içi İlçe Emniyet Müdürlüklerine şahsen yapılacak. Adaylar çalışmak istedikleri ilçe için örnek dilekçe ve istenilen diğer evraklarla birlikte başvuracak. Aynı anda birden fazla ilçe için başvuru yapılamaz.

Adaylardan istenen belgeler: nüfus cüzdanı, okul diploma veya tasdiknamesinin aslı veya kurumca tasdikli örneği, Askerlik durum belgesi, fotoğraf, adli sicil belgesi, il sınırları içerisinde en az 1 yıldır ikamet ettiğini gösteren belge aranacak. Alımlar mülakat sınavı ve yazılı sınav ile belirlenecektir.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum