Ankara ve Siirt Memur Alımı

Ankara ve Siirt Memur Alımı

Ankara Evren ve Siirt Kurtalan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kamu Personel Alım İlanı Yayınladı. Kurtalan ve Evren Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı Sosyal Yardım İnceleme ve Büro Görevlisi olarak Memur alacak.

Ankara Evren Kaymakamlığı Sosyal yardımlaşma vakfı müdürlüğü 1 kişi Büro Görevlisi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2015 veya 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olması gerekmekte. Son başvuru tarihi 10 Nisan 2017 olarak açıklandı.

Siirt Valiliği Kurtalan Kaymakamlığı SYDV 1 kişi Büro Görevlisi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak ve yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2015 veya 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olması gerekmektedir. Başvuru son tarih 04 Nisan 2017 Mesai bitimine kadar başvuru yapılmalıdır.

Ankara ve Siirt Sosyal Yardım ve İnceleme ve Büro Görevlisine müracaat edecek adaylarda 2 kişi işçi için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 Yaşını bitirmiş 35 Yaşından büyük olmayan ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, İngilizce bildiğini gittiği kurslardan alınan sertifikalarla belgelendirmesi, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir.

İhtiyaç sahiplerinin taleplerini derlemek üzere yapılan ev ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmaması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir. (En az 2 yıl süreyle askerlikle ilişiği bulunmamak).

Başvuracak adayların varsa iş deneyim belgesini sunacaklardır. Başvuracakların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendiside özgüven olan, ifade kabiliyeti yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip dezavantajlı gruplarla çalışabilecek kişiler alınacaktır.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının Çift taraflı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış) Diploma Fotokopisi, İkamet belgesi ile Ankara Evren ve Siirt Kurtalan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 2 personel alımına başvuracak adaylar Ankara ve Siirt te ikamet edecek olup Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.