Anket Ankara 300 Personel Alımı

Anket Ankara 300 Personel Alımı

Yapılan Açıklamada Anket Şirketin 300 kişi istihdam edeceği öğrenildi. Başvurular İş kur üzerinden yapılacaktır. Başvurular başlamış olup yıl boyu işçi alımı yapılacaktır.

Siz değerli takipçilerimiz için kurum dışı büyük ölçekli alımlarıda yayınlamaktayız. Anket Ankara Kültür Turizm Etkn. Teks. Tem. Org. Hiz. Restorasyon ve İnşaat Tic. AŞ çeşitli birimlerinde çalışrırılmak üzere 300 İşçi alımı yapılacaktır. Şirket bünyesinde çalışacak olup Adres farklı yerlerde görev yapabilecek 300 istihdam sağlanmıştır. Ayrıca Kamu Personeli Seçme Sınavı yani KPSS istenmemektedir bu alımlarda.

Anket Ankaraya Başvuracak adaylarda aranacak şartlar: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, 40 Yaşında gün alımamış olması, En az ilköğretim mezunu ( ilkokul mezunu dahil ) olması, ortaokul, lise veya Meslek lisesi mezunu olması, Tercihen Üniversite mezunu ve bilgisayar bilen olması tercih sebebi olacak olup bütün başvurular değerlendirilecektir. Ankara iş ilanları kariyer.

Anket Ankara Kültür Turizm Etkn. Teks. Tem. Org. Hiz. Restorasyon ve İnşaat Tic. AŞ Alınacak Personelin çalışma şekli ve çalışma yeri : Şirkete bağlı Ankara mücahir alanı içerisinde farklı adreslerde çalışılabilecek. Şirket adresi : Hoşdere Caddesi Özvatan Sokak no: 34/2 – 3 – 4 Yukarı ayravcı Çankaya Ankara olarak belirtilmiştir. Çalışma saatleri sabah 09:00 – 18:00 arasındadır.

Anket Ankara Kültür Turizm Etkn. Teks. Tem. Org. Hiz. Restorasyon ve İnşaat Tic. AŞ için 31 Aralık 2017 kadar başvurular alınacak olup şirket yetkili irtibata geçilecek kişi Osman AKKAŞ olarak açıklanmıştır.

Şirkete başvuracak aday iş başvuru formu ve nüfus cüzdan fotokopisi, ilköğretim mezunu, ortaöğretim mezunu, lise mezunu, meslek lisesi mezunu, yüksek öğrenim bölümlerinin birinden mezunu belgesi, varsa  Milli Eğitim Bakanlığınca Onaylı bilgisayar sertifikası fotokopileriyle Hoşdere Caddesi Özvatan Sokak no: 34/2/3/4 Çankaya adresine şahsende başvuru yapılabilir. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Anket Ankara Kültür Turizm işçi alım İlanı için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
13 Yorum